Wij zijn BeSense

BeSense is meer dan enkel data verzamelen. De kracht is het complete systeem van slimme sensoren, gebruiksvriendelijke tools en een vakkundig team.

Hoe haal je het beste uit je gebouw? Die vraag staat sinds onze oprichting in januari 2017 centraal. Met BeSense zorgen we dat je gebouw optimaal benut wordt. Het een plek is waar je comfortabel en efficiënt kan werken. En zorgen we dat je gebouw zich continu blijft ontwikkelen, steeds slimmer wordt. BeSense brengt balans in je gebouw.

Zij werken al met BeSense

Kantoren, musea, universiteiten, ziekenhuizen, stadions; BeSense past bij ieder gebouw. De groep gebruikers groeit daarom snel. Zij gingen je voor.

Team BeSense

BeSense is de optelsom van slimme sensoren, software én mensen. Een breed team bestrijkt alle specialismen en staat klaar voor iedere vraag. Wij zijn BeSense!

Thomas Thunnissen

Manager

thomas@besense.nl
+31 (0)6 21 11 62 58

Henk Koelewijn

Sensoren & onderhoud

henk@besense.nl
+31 (0)6 52 50 62 15

Alma Krug

Strategie & marketing

alma@besense.nl
+31 (0)6 27 00 59 92

Gaby Kleijn

Implementatie & data-analyse

+31 (0)6 11 79 28 21

Pedro de Smit

IoT & sensoren

pedro.desmit@clickey.eu
+31 (0)6 53 72 54 38

Remco Ploeg

Platform & database

remco.ploeg@winvision.nl
+31 (0)6 10 05 86 09

Marthe Doornbos

Klant & analyse

marthe@besense.nl
+31 (0)6 52 41 77 40

Pleun Retera

Adviseur

pleun@besense.nl
+31 (0)6 81 36 08 25

Marloes Hoekstra

Backoffice

marloes@besense.nl
+31 (0)6 11 59 53 38

Elke Wirtz

Schoonmaak & innovatie

elke.wirtz@csu.nl
+31 (0)6 57 87 72 67

Kos Fourkiotis

Schoonmaak & innovatie

kos.fourkiotis@csu.nl
+31 (0)6 20 05 93 55

Stevige roots

BeSense is een initiatief van bouwbedrijf Heijmans en schoonmaakbedrijf CSU. Wij werken samen met preferred partners als Topdesk, Clickey en Koning & Hartman, Winvision, Flo-interactive en It-visors om in de toekomst meer aanvullende diensten aan te kunnen bieden.

Let’s connect!

BeSense
Graafsebaan 65
5248 JT Rosmalen
info@besense.nl

Volg ons op:
Twitter
LinkedIn

Bezoek ons:
Routebeschrijving Google Maps

Probeer BeSense 3 maanden

Zien is geloven. Daarom kun je BeSense 90 dagen gratis testen. Na een kennismaking installeren we binnen 1 dag de demo-kit met 10 BeThere sensoren, een gateway en een BeComfort sensor. Bekijk zelf real-time alle data en na 4 weken bespreken we de eerste resultaten. Dus vraag ‘m aan en we nemen snel contact met je op!

Lees hier wat je moet weten als je een demo-kit aanvraagt.